Systémy vytápění

Zdroje tepla pro rodinné domy

Nabízíme veškeré zdroje tepla, konvenční i alternativní. Při návrhu vždy postupujeme individuálně, s maximálním ohledem na Vaše požadavky i potřeby Vašeho rodinného domu.

Tepelná čerpadla

V současnosti tvoří tato technologie vytápění více než 50 % našich realizací. Trendem jsou především systémy vzduch/voda. Jejich výhodou jsou výrazně nižší investiční náklady na pořízení a svou účinností se díky neustálému vývoji blíží systémům země/voda (tyto systémy nabízíme také). V nabídce máme tepelná čerpadla v rozmezí výkonu 6–20 kW. Tepelné čerpadlo je vhodné jak pro novostavby, tak i pro rekonstrukce kotelen starších rodinných domů.

110

Počet instalací

Nabízené produkty:

Plynové kondenzační kotle

Ve městech a plynofikovaných vesnicích se varianta vytápění plynovým kondenzačním kotlem nabízí jako nejvhodnější pro své nízké pořizovací náklady. Nejen díky legislativě, ale i díky výrazně vyšší účinnosti nahrazují kondenzační kotle původní kotle atmosférické. Zákazníci, kteří dlouhodobě sledují spotřeby plynu, došli k výsledku, že výměna starého zaneseného plynového kotle za kondenzační může uspoří 15–25 % nákladů na vytápění (u průměrného rodinného domu je to cca 10.000 Kč/rok). Montáž provádíme včetně revize plynu a vyvložkování komína.

72

Počet instalací

Nabízené produkty:

Kotle na tuhá paliva

Hlavně na vesnicích mají stále své nezastupitelné místo a využití kotle na tuhá paliva. V nabídce máme mnoho výrobců i různých provedení kotlů. Výměnou starého kotle na tuhá paliva lze dosáhnout nejen úspory nákladů na vytápění, ale především výrazného zvýšení komfortu obsluhy a tepelné pohody v domácnosti. Montujeme:

  • Automatické kotle na uhlí/pelety
  • Kotle na dřevo s akumulací i bez akumulace
  • Kotle kombinované

144

Počet instalací

Nabízené produkty:

Zdroje tepla pro bytové domy a administrativní budovy

V rámci rekonstrukcí i výstavby nových bytových domů nabízíme veškerý sortiment zdrojů tepla:

  • Plynové kotelny
  • Kotelny na tuhá paliva
  • Tepelná čerpadla
  • Výměníkové stanice
  • Vzájemná kombinace

Spolupracujeme s projekční kanceláří. Pomůžeme Vám s odpojením od centrálního zásobování teplem.

Zdroje tepla pro technologie a výrobní procesy

Realizujeme montáže tepelných hospodářství pro technologické procesy ve spolupráci s projekčními kancelářemi