Systémy Vytápění

Prohlědněte si naše Vybrané Reference

Níže naleznete námi dokončené projekty a základní info k nim. Pro více informací nás kontaktujte. V případě Vášeho zájmu Vám rádi ukážeme zakázku přímo na místě realizace.

Kategórie:

Drůbeží jatka Frýdek Mýstek

Tato zakázka byla realizována spolupráci s naším partnerem Enbra a.s. Původní uhelná kotelna dosloužila a tak jsme nastoupili my a vystřihli tam dvě parádní plynové kotelny, kreré zajišťují teplou vodu pro celý potravinářský závod.

Více info

Bytový dům Humpolec

Nově postavený bytový dům v pasivním standardu s podlahovým vytápěním. Co jiného by mělo být zdrojem tepla než tepelná čerpadla vzduch – voda umístěná na střeše objektu. V provozu vykazují skvělé parametry.

Více info

Hotelový dům Valašské Meziříčí

Návrh dodávka a montáž zcela nové kotelny pro nově zrekonstruovaný hotelový dům. Jako primární zdroj tepla je zde 80kW zplyňovací kotel na dřevo v kombinaci s tepelnými čerpadly vzduch – voda. Do systému je zapojena ještě FTV elektrárna a zálohu tvoří čtyři plynové kotele.

Více info

Zámek Pozořice

Poslední zdroj energie, který v tomto zámku chyběl byl kotel na dřevo s akumulační nádrží. Nyní tam pracuje v kombinaci s tepelnými čerpadly, plynovými kotli, fotovoltaickou elektrárnou a solárními termickými panely.

Více info